دوشنبه 7 فروردین 1396
سبد خرید 0
Hi-Tec HI-BM42
Hi-Tec HI-BM42

11,310,000

فروشندگان Hi-Tec HI-BM42

سایر فروشندگان Hi-Tec HI-BM42

فروشگاه
زمان ارسال
توضیحات
قیمت (ریال)
تهران 24 ساعت
سایر نقاط 2 روز
---
1,310,000

ویژگی های Hi-Tec HI-BM42

فشارخون سنج دیجیتالی هایتک Hi-tec مدل HI-BM42 بر روی مچ دست بسته می شود و به صورت اتوماتیک تمام اندازه گیری ها را انجام می دهد. این دستگاه مجهز به صفحه نمایش بزرگ ال سی دی است که به راحتی می توان اطلاعات مربوط به اندازه گیری فشار خون و ضربان قلب را شامل میزان سیستول، دیاستول، ضربان قلب و زمان دقیق اندازه گیری و حافظه بر روی آن مشاهده کرد. عدد سیستولی مربوط به نیرویی است که خون در زمان انقباض قلب بر دیواره رگ ها وارد می کند و عدد دیاستولی فشاری است که بین دو ضربان بر دیواره رگ ها وارد می شود. هم بالا بودن فشار سیستول و هم بالا بودن فشار دیاستول خطرناک است و ممکن است به عوارض شدید قلبی عروقی بینجامد. همچنین در سمت صفحه نمایش نشان گرWHO ( سازمان جهانی بهداشت)قرار دارد که بر اساس می توان فشار خون اندازه گیری شده را ارزیابی کرد. با فشار دکمه MEM می توان اندازه گیری های انجام شده را از روی حافظه ی دستگاه به ترتیب مشاهده کرد. این فشارسنج مجهز به حافظه نگهداری اطلاعات اندازه گیری شده تا 60 مورد قبلی می باشد. با استفاده از این دستگاه می توان ساعت و روز اندازه گیری فشار خون را ثبت کرده و در زمان های بعد فشار خون های ثبت شده در تاریخ های قبل را با فشارخون های ثبت شده در زمان های آتی مقایسه کرد. این فشارسنج مجهز به سیستم اتوماتیک ورود هوا به دستگاه می باشد که جهت جلوگیری از تحت فشار قرار دادن بیش از حد مچ ، هوا به مقدار لازم در داخل مچ بند پر می شود. اندازه مچ بند 13.5 تا 19.5 سانتی متر می باشد. محدوده ی اندازه گیری فشارخون 30 تا 280 میلی متر معادل 4 تا 37.3 کیلو پاسکال می باشد. همچنین محدوده ی اندازه گیری ضربان قلب دستگاه 40 تا 199 پالس بر دقیقه است. این فشارسنج از دو عدد باتری نیم قلمی AA تغذیه می کند که پس از اتمام شارژ باتری ها نشانگر تعویض باتری بر روی صفحه نمایش ظاهر می گردد و در این صورت بایستی باتری ها تعویض شوند. همچنین در صورت انجام عملیات خطا و تکان خوردن دست نشانگر مربوطه بر روی نمایش گر نمایش داده می شود.
نحوه ی صحیح بستن مچ بند در اندازه گیری دقیق حائز اهمیت است. برای این کار آستین خود را کاملأ بالا بزنید تا فشارسنج ارتباط مستقیم با مچ دست داشته باشد. دست چپ خود را طوری نگه دارید که کف دست رو به شما باشد. دستگاه را بالاتر از مچ قرار داده و دستبند آن را مماس بر دست خود ببندید. دست خود را ثابت نگه داشته و انگشتان را حرکت ندهید. در وضعیت مناسبی بنشینید، کمر صاف بوده و بهتر است به جایی تکیه دهید و پاهایتان صاف روی زمین قرار بگیرد. دستبند بایستی هم ارتفاع قلب شما قرار گیرد. اگر پایین تر از قلب باشد فشار را بیشتر و اگر بالاتر باشد فشار را کمتر از مقدار واقعی می سنجد. داشتن حالت آرام و به دور از ناراحتی و استرس در هنگام اندازه گیری فشار خون بسیار مهم است، در نتیجه به مدت 5 دقیقه قبل از اندازه گیری کاملأ آرام بوده و استراحت کنید. همراه دستگاه جعبه محافظی ارائه شده است که جهت حمل آسان فشارسنج می توان از آن استفاده نمود.

نظرات و پیشنهادات شما درباره Hi-Tec HI-BM42

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. لطفا فیلدهایی که با علامت * مشخص شده است را تکمیل نمایید.

برچسب Hi-Tec HI-BM42

استفاده از مطالب سایت کولیس فقط برای مقاصد غیر تجاری و باذکر منبع بلامانع است.کلیه حقوق متعلق به وب سایت کولیس می باشد.  Koolis.com © 2014-2017