یک شنبه 14 آذر 1395
سبد خرید 0
سوييچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تي اي جي 1216 تي

سوييچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تي اي جي 1216 تي

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T


به من اطلاع بده
Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T موجود نمی باشد.
درصورت تمایل به اطلاع از موجود شدن کالا فرم زیر را تکمیل نمائید.

ویژگی های سوييچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تي اي جي 1216 تي

نوع سوییچ :10/100/1000Mbp/s,قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت ,تعداد پورت‌ها :16 عدد,نوع پورت‌ها :16 عدد پورت (10/100/1000M Base-T Ethernet (Auto MDI/MDIX
2 عدد پورت (1000Base-X Gigabit SFP (Combo
1 عدد رابط کنسول (Console Interface)

مشخصات

ابعاد

44 × 208 × 440 میلی‌متر

نوع سوییچ

10/100/1000Mbp/s

قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت

تعداد پورت‌ها

16 عدد

نوع پورت‌ها

16 عدد پورت (10/100/1000M Base-T Ethernet (Auto MDI/MDIX
2 عدد پورت (1000Base-X Gigabit SFP (Combo
1 عدد رابط کنسول (Console Interface)

استانداردها

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE , 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q , IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.1W, SNMP, IGMP

سرعت انتقال

Wire Speed L2 Switching: Wire Speed Forwarding

ظرفیت سوئیچینگ

32Gbps

جدول آدرس مک

8K

گواهینامه‌ها

FCC, CE, RoHS

منبع تغذیه

ماژول قدرت: 40W>
ولتاژ ورودی: AC: 100~240V: 50/60Hz

سایر مشخصات

Port Aggregation: LACPو Manual aggregationو Up to 6 aggregation groups with up to 8 ports on each
Optional Module: Single-port SFP Fiber module
Forwarding Mode: Store-and-forward
Multicast: IGMP Snoopingو IGMP V1/V2
Service Optimization: Diskless Optimizationو Network Cloneو Server Port Optimization

نظرات و پیشنهادات شما درباره سوييچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تي اي جي 1216 تي

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. لطفا فیلدهایی که با علامت * مشخص شده است را تکمیل نمایید.

نبض بازار: سوييچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تي اي جي 1216 تي

جستجو در گوگل: سوييچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تي اي جي 1216 تي

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T

Tenda 24-Port 10/100Mbps Smart Switch TEH1224 - سوییچ هوشمند 24 پورت 10/100 تندا تی ای اچ 1224

امتیاز کاربران ( از 1 رای ) 4.7 Tenda 24-Port 10/100Mbps Smart Switch TEH1224 سوییچ هوشمند 24 پورت 10/100 تندا تی ای اچ 1224 وضعیت: گارانتی ورسان (نماینده انحصا

ديجی کالا - سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی - Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T

امتیاز کاربران ( از 0 رای ) 9.7 Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports G

D-Link DGS-3000-10TC 10-Port Gigabit L2 Managed Switch - سوییچ قابل مدیریت 10 پورت گیگابیت دی-لینک DGS-3000-10TC

Edimax ES-5500G 5-Port Gigabit Desktop Switch 106,000 تومان • DGS-3000-10TC یک سوییچ 10 پورت، لایه 2 اترنت کوچک و جمع‌وجور است که توسط کمپانی مشهور D-Link طراحی و تولی

گردا :: قیمت "سوئیچ 8 پورت 8 Port 10 100 Mbps PoE Web Smart Ethernet Switch CSH-800WP سی نت"

1216 تی Tenda 16-Port 10 100 1000Mbps 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ 16 پورت و گيگابيتي دي-لينک مدل DGS-1016D D-Link DGS-1016D 16-Port Gigabit Switch"

لپ تاپ لنوو B5070 Lenovo B5070 - D قیمت "سوييچ 16 پورت و گيگابيتي دي-لينک مدل DGS-1016D D-Link DGS-1016D 16-Port Gigabit Switch" آخرین بروزرسانی این جستجو : يكشنبه ۱۴

Tenda SS260 24-Port Managed PoE Switch - سوییچ 24 پورت مدیریتی POE تندا مدل SS260

برنامه‌ریزی و مدیریت تعداد پورت‌ها 24 عدد پورت 10/100 مگابیت بر ثانیه 2 عدد پورت 10/100 SFP استانداردها دارای نشانگر LED با قابلیت نمایش وضعیت روشن و خاموش بودن دست

ديجی کالا - سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی - Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T

امتیاز کاربران ( از 0 رای ) 9.7 Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports G

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ هوشمند 16 پورت 10 100 1000 تندا تي اي جي 1216 تي Tenda 16-Port 10 100 1000Mbps 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T"

گریل SM 245 فلر ماشین غذا ساز کنوود Kenwood مدل KM287 قیمت "سوييچ هوشمند 16 پورت 10 100 1000 تندا تي اي جي 1216 تي Tenda 16-Port 10&nbs

Edimax EK-PAK2 350MHz High Bandwidth 2 Ports PS/2 KVM Switch - سوییچ 2 پورت PS/2 KVM ادیمکس مدل EK-PAK2

-PAK2 350MHz High Bandwidth 2 Ports PS/2 KVM Switch (از مجموع 4 رای ثبت شده) ارزش خرید در برابر قیمت : 9.7

G-Net SW5G 5 Port Gigabit Ethernet Switch - سوییچ 5 پورت گیگابیت جی-نت SW5G

‌کالا را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافقم. امتیاز کاربران به G-Net SW5G 5 Port Gigabit Ethernet Switch ارزش خرید در برابر قیمت : 0

D-Link DGS-3000-10TC 10-Port Gigabit L2 Managed Switch - سوییچ قابل مدیریت 10 پورت گیگابیت دی-لینک DGS-3000-10TC

Edimax ES-5500G 5-Port Gigabit Desktop Switch 106,000 تومان • DGS-3000-10TC یک سوییچ 10 پورت، لایه 2 اترنت کوچک و جمع‌وجور است که توسط کمپانی مشهور D-Link طراحی و تولی

گردا :: قیمت Tenda W1500A

تی ای جی 1224 تی Tenda 24-Port 10 100 1000Mbps 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Sm

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

Optimization: Diskless Optimizationو Network Cloneو Server Port Optimization امتیاز کاربران به: Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2&nbs

D-Link KVM-121 2-Port KVM Switch - سوییچ 2 پورت KVM دی-لینک مدل KVM-121

. امتیاز کاربران به D-Link KVM-121 2-Port KVM Switch (از مجموع 2 رای ثبت شده) ارزش خرید در برابر قیمت : 10.0

گردا :: قیمت "سوییچ هوشمند 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1224 تی Tenda 24-Port 10 100 1000Mbps 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1224T"

ماژول گیرنده و فرستنده DEM-211 100BASE-FX Multimode LC SFP Transceiver دی لینک 129,600 سوییچ شبکه 16 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1600 ام Tenda 16-Port

D-Link KVM-121 2-Port KVM Switch - سوییچ 2 پورت KVM دی-لینک مدل KVM-121

. امتیاز کاربران به D-Link KVM-121 2-Port KVM Switch (از مجموع 2 رای ثبت شده) ارزش خرید در برابر قیمت : 10.0

گردا :: قیمت "سوییچ هوشمند 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1224 تی Tenda 24-Port 10 100 1000Mbps 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1224T"

ماژول گیرنده و فرستنده DEM-211 100BASE-FX Multimode LC SFP Transceiver دی لینک 129,600 سوییچ شبکه 16 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1600 ام Tenda 16-Port

گردا :: قیمت "سوئیچ 8 پورت 8 Port 10 100 Mbps PoE Web Smart Ethernet Switch CSH-800WP سی نت"

1216 تی Tenda 16-Port 10 100 1000Mbps 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit

گردا :: قیمت "سوييچ هوشمند 8 پورت 10 100 1000 تندا تي اي جي 1210 پي Tenda 8-Port 10 100 1000Mbps 2 Shared Mini-GBIC Port Gigabit Smart Switch TEG1210P"

سوئیچ 8 پورت 8 Port Gigabit Ethernet Switch CGS-800 سی نت 129,000 سوییچ شبکه 16 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1600 ام Tenda 16-Port&n

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوئیچ 16 پورت فایکام مدل FS-1016D"

سرویس غذاخوری آرکوپال لومینارک مدل آتنتیک شاتوتی قرمز هندزفری بلوتوث جبرا تالک HandsFree Bluetooth Jabra Talk دستبند شماره دار مخصوص کابین قیمت "سوئیچ 16 پورت فایکام مدل FS-1016D" آخرین بروزرس

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "TP-Link 16-Port 10-100Mbps Rackmount Switch TL-SF1016"

ماشین ظرفشویی استیل 13 نفره Silver Inox SMS69N28EU بوش سینمای خانگی 870 ال جی کالسکه اوربان سرخابی چیکو Chicco urban قیمت "TP-Link 16-Port 10-100Mbps Rackmount Switch TL-SF1

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "TP-Link 16-Port 10-100Mbps Desktop Switch TL-SF1016D"

Inspiron 3537-i5-4G-500-1GB تلويزيون پاناسونيک 32A410 Panasonic 32A410 TV تلويزيون ال جي 47LB69000 LG 47LB69000 TV قیمت "TP-Link 16-Port 10-100Mbps Desktop Switch TL-SF1016D

گردا :: قیمت "سوئیچ 8 پورت TE100-S8 8-Port 10 100Mbps Fast Ethernet Switch ترندنت"

EasySmart Gigabit Switch دی لینک 734,400 سوییچ هوشمند 16 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1216 تی Tenda 16-Port 10 100

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ 16 پورت و گيگابيتي دي-لينک مدل DGS-1016D D-Link DGS-1016D 16-Port Gigabit Switch"

لپ تاپ لنوو B5070 Lenovo B5070 - D قیمت "سوييچ 16 پورت و گيگابيتي دي-لينک مدل DGS-1016D D-Link DGS-1016D 16-Port Gigabit Switch" آخرین بروزرسانی این جستجو : يكشنبه ۱۴

گردا :: قیمت "سوئیچ 24 پورت TEG-S24g 24-Port 10 100Mbps Greennet Switch ترندنت"

-1210-20 20-Port Gigabit WebSmart Switch with 16 UTP and 4 SFP Ports 749,000 سوییچ هوشمند 16 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1216 تی Tenda

قیمت Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T - سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T سوییچ هوشمن

Tenda 8-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Port Gigabit Smart Switch TEG1210P - سوییچ هوشمند 8 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1210 پی

Tenda 8-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Port Gigabit Smart Switch TEG1210P سوییچ هوشمند 8 پورت 10

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T - سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی

سایت دیجی‌کالا را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافقم. امتیاز کاربران به Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Min

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T - سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T 0 499,000 ت

خرید اینترنتی - Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T

باشید کلیه کالاهایی که در دیجی کالا عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده و غیر اصلی در دیجی کالا به فروش نمی رسد. خلاصه  ×   نمودار تغییرات قیمت "Tenda 16-Port

Tenda 24-Port 10/100Mbps Smart Switch TEH1224 - سوییچ هوشمند 24 پورت 10/100 تندا تی ای اچ 1224

امتیاز کاربران ( از 1 رای ) 4.7 Tenda 24-Port 10/100Mbps Smart Switch TEH1224 سوییچ هوشمند 24 پورت 10/100 تندا تی ای اچ 1224 وضعیت: گارانتی ورسان (نماینده انحصا

ديجی کالا - سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی - Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T

امتیاز کاربران ( از 0 رای ) 9.7 Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit S

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "TP-Link 16-Port 10-100Mbps Rackmount Switch TL-SF1016"

ماشین ظرفشویی استیل 13 نفره Silver Inox SMS69N28EU بوش سینمای خانگی 870 ال جی کالسکه اوربان سرخابی چیکو Chicco urban قیمت "TP-Link 16-Port 10-100Mbps Rackmount Switch

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "TP-Link 16-Port 10-100Mbps Desktop Switch TL-SF1016D"

Inspiron 3537-i5-4G-500-1GB تلويزيون پاناسونيک 32A410 Panasonic 32A410 TV تلويزيون ال جي 47LB69000 LG 47LB69000 TV قیمت "TP-Link 16-Port 10-100Mbps Desktop Switch TL-

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ هوشمند 16 پورت 10 100 1000 تندا تي اي جي 1216 تي Tenda 16-Port 10 100 1000Mbps 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T"

گریل SM 245 فلر ماشین غذا ساز کنوود Kenwood مدل KM287 قیمت "سوييچ هوشمند 16 پورت 10 100 1000 تندا تي اي جي 1216 تي Tenda 16-Port 10

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ هوشمند 16 پورت 10 100 1000 تندا تي اي جي 1216 تي Tenda 16-Port 10 100 1000Mbps 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T"

گریل SM 245 فلر ماشین غذا ساز کنوود Kenwood مدل KM287 قیمت "سوييچ هوشمند 16 پورت 10 100 1000 تندا تي اي جي 1216 تي Tenda 16-Port 10

Tenda SS260 24-Port Managed PoE Switch - سوییچ 24 پورت مدیریتی POE تندا مدل SS260

برنامه‌ریزی و مدیریت تعداد پورت‌ها 24 عدد پورت 10/100 مگابیت بر ثانیه 2 عدد پورت 10/100 SFP استانداردها دارای نشانگر LED با قابلیت نمایش وضعیت روشن و خاموش بودن دست

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوئیچ 16 پورت فایکام مدل FS-1016D"

سرویس غذاخوری آرکوپال لومینارک مدل آتنتیک شاتوتی قرمز هندزفری بلوتوث جبرا تالک HandsFree Bluetooth Jabra Talk دستبند شماره دار مخصوص کابین قیمت "سوئیچ 16 پورت فایکام مدل FS-1016D" آخرین

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ 16 پورت و گيگابيتي دي-لينک مدل DGS-1016D D-Link DGS-1016D 16-Port Gigabit Switch"

لپ تاپ لنوو B5070 Lenovo B5070 - D قیمت "سوييچ 16 پورت و گيگابيتي دي-لينک مدل DGS-1016D D-Link DGS-1016D 16-Port Gigabit Switch" آخرین بروزرسانی این جستجو : يكشنبه ۱۴ دي ۱

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "D-LINK 16-Port 10 100 Switch DES-1016D"

-کریستالی پک ورزشی 5040 پیراسته Pirasteh 5040 Sports Pack ظرف مخصوص ادویه درب چفتی پرشین مدل ستایش قیمت "D-LINK 16-Port 10 100 Switch DES-1016D" آخرین بروز

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ 28 پورت 10 100 و اسمارت دي-لينک مدل DES-1210-28P همراه با چهار پورت گيگابيتي D-Link DES-1210-28P 28-Port 10 100Mbps Web Smart Switch With 4 Gigabit Ports"

-Link DES-1210-28P 28-Port 10 100Mbps Web Smart Switch With 4 Gigabit Ports" آخرین بروزرسانی این جستجو : يكشنبه ۱۴ دي ۱۳۹۳ ۰۶:۵۵ محدوده قیمت از: تا:

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ 8 پورت سي نت مدل CGS-800 CNet CGS-800 8-Port 10 100 1000Mbps Switch"

بی بی فن قیمت "سوييچ 8 پورت سي نت مدل CGS-800 CNet CGS-800 8-Port 10 100 1000Mbps Switch" آخرین بروزرسانی این جستجو : دوشنبه ۱۵ دي ۱۳۹۳ ۰۰:۱۳ محدوده

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "D-LINK Switch 5-Port 10 100 DES-1005A"

Refrigerator کابل آیفون 4 به USB و تصویر ماکروویو بلک اند دکر مدل MG30ASCR-B8 ماکروویو بلک اند دکر مدل MG30MSC-B8 قیمت "D-LINK Switch 5-Port 10 100 DES-1005A" آخ

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوییچ صوتی تصویری 2 4 پورت AV SWITCH"

آون توستر 40 لیتری 58 بلک اند دکر لپ تاپ ايسوس F550CC ASUS F550CC - B لپ تاپ msi مدل MSI CX61 2PC - D قیمت "سوییچ صوتی تصویری 2 4 پورت AV SWITCH" آخرین بروزرسانی این جستجو : پنجشنبه ۲۵

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ شبکه 24 پورت 10 100 تندا تي اي اچ 2400 ام Tenda 24-Port 10 100Mbps Switch TEH2400M"

دخترانه پیشکوه ماشین ظرفشویی 14 نفره سفید WQP12-1472 میدیا قیمت "سوييچ شبکه 24 پورت 10 100 تندا تي اي اچ 2400 ام Tenda 24-Port 10 100Mbps Switch TE

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ شبکه 24 پورت 10 100 تندا تي اي اچ 2400 ام Tenda 24-Port 10 100Mbps Switch TEH2400M"

دخترانه پیشکوه ماشین ظرفشویی 14 نفره سفید WQP12-1472 میدیا قیمت "سوييچ شبکه 24 پورت 10 100 تندا تي اي اچ 2400 ام Tenda 24-Port 10 100Mbps Switch TE

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ 5 پورت گيگابيت تندا مدل SG50 Tenda SG50 5-Port Gigabit Switch"

Babyliss Bab3025E Hair Curler فر کننده مو فیلیپس مدل HP 8619 قیمت "سوييچ 5 پورت گيگابيت تندا مدل SG50 Tenda SG50 5-Port Gigabit Switch" آخرین بروزرسانی این جستجو : شنبه ۱۳ دي ۱۳۹

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوئیچ پرولینک مدل PSW510"

ماشين جانه, JANE 6431 G74 جاروبرقی 2200 وات 9194 فیلیپس قیمت "سوئیچ پرولینک مدل PSW510" آخرین بروزرسانی این جستجو : پنجشنبه ۲۵ دي ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ محدوده قیمت از:

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوئیچ پرولینک مدل PSW520G"

ساندویچ ساز 275 سفید فلر تلويزيون سامسونگ 48H5865 Samsung 48H5865 TV یخچال و فریزر فریزر پایین سامسونگ مدل RL50 RWESW قیمت "سوئیچ پرولینک مدل PSW520G" آخرین بروزرسانی این جستجو : پنجشنبه ۲۵ دي

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوئیچ پرولینک مدل PSW821G"

Party Sweeter کاپ کیک تگرال تابستانی Summer Tegral Cup Cake دسر اتریشی Party Sweeter قیمت "سوئیچ پرولینک مدل PSW821G" آخرین بروزرسانی این جستجو : چهارشنبه ۲۴ دي ۱۳۹۳ ۱۵:۵۲ محدوده قیمت ا

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوئیچ کوردیا مدل CFES-1004"

,Panasonic ER1611 Hair Clipper لوستر-سوزنی-7929-16 دوربین DIASCOPE 85 T FL زایس دوربین فیلمبرداری حرفه ای سونی SONY PMW-300 قیمت "سوئیچ کوردیا مدل CFES-1004" آخرین بروزرسانی این جستجو :

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوئیچ زایکسل مدل ES-108A"

شاتوتی قرمز هندزفری بلوتوث جبرا تالک HandsFree Bluetooth Jabra Talk دستبند شماره دار مخصوص کابین ساندویچ ساز، وافل ساز و گریل Multi and Sandwich Grill پرینسس قیمت "سوئیچ زایکسل مدل ES-108A" آخ

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوئیچ 5 پورت سی نت گیگابایت مدلCSH-500"

AW - خانه عکاسان افرنگ‎‎ لووپرو لوستر-اتاق کودک-1296 روروك موزيكال طرح ماشين جانه, JANE 6431 G74 قیمت "سوئیچ 5 پورت سی نت گیگابایت مدلCSH-500" آخرین بروزرسانی این جستجو : پنجشنبه ۲۵ دي ۱۳۹۳ ۰۸

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ 2 پورت PS 2 KVM اديمکس مدل EK-PAK2 Edimax EK-PAK2 350MHz High Bandwidth 2 Ports PS 2 KVM Switch"

تلویزیون ال ای دی 32 اینچ Samsung 32H4830 LED TV سامسونگ قیمت "سوييچ 2 پورت PS 2 KVM اديمکس مدل EK-PAK2 Edimax EK-PAK2 350MHz High Bandwidth 2 Ports PS 2

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سی نت سوئچ 8 پورت مدل CGS-800"

جوناسون مجسمه قوچ مهتاب فرمهر ترازو بیورر جی جی اس22,Beurer JGS22 Digital Scale اسپرسوساز نسپرسو Citiz And Milk Turmix Nespresso Citiz And Milk Turmix Espresso Maker قیمت "سی نت سوئچ 8 پورت مد

فروش Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T - سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T سوییچ هوشمن

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T - سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T سوییچ هوشمن

خرید اینترنتی - Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T

باشید کلیه کالاهایی که در دیجی کالا عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده و غیر اصلی در دیجی کالا به فروش نمی رسد. خلاصه  ×   نمودار تغییرات قیمت "Tenda 16-Port

سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T - گرد جهان در اصفهان

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T سوییچ هوشمن

سوييچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تي اي جي 1216 تي

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T - سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/

Tenda 8-Port 10/100/1000 + 2 Shared Mini-GBIC Port سوییچ هوشمند 8 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1210 | نمایش محصول سان کالا

سوییچ هوشمند 8 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1210 پی قیمت : 9000000 ريال Tenda 8-Port 10/100/1000

Tenda 24+2G Gigabit Ethernet Switch TEH1026G سوییچ 24 پورت تندا تی ای اچ 1026 جی | نمایش محصول سان کالا

Tenda 24+2G Gigabit Ethernet Switch TEH1026G سوییچ 24 پورت تندا تی ای اچ 1026 جی سوئیچ Tenda 24+2G Gigabit Ethernet Switch TEH1026G،سوییچ

Tenda 24-Port 10/100/1000 Uplink Switch TEG2124 سوییچ 24 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1224 تی | نمایش محصول سان کالا

به من اطلاع بده Tenda 24-Port 10/100/1000 Uplink Switch TEG2124 سوییچ 24 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1224

Tenda 24-Port 10/100/1000 + 2 Gigabit Fiber SFP Un سوییچ غیرمدیریتی 24 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی | نمایش محصول سان کالا

غیرمدیریتی 24 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1024 تی قیمت : 6400000 ريال Tenda 24-Port 10/100/1000 + 2 Giga

Tenda 24-Port 10/100 Smart Switch TEH1224 سوییچ هوشمند 24 پورت 10/100 تندا تی ای اچ 1224 | نمایش محصول سان کالا

: 4200000 ريال Tenda 24-Port 10/100 Smart Switch TEH1224 سوییچ هوشمند 24 پورت 10/100 تندا تی ای اچ 1224 سوئیچ

Tenda 16-Port 10/100 Desktop Switch S16 سوییچ شبکه دسکتاپ 16 پورت 10/100 تندا اس 16 | نمایش محصول سان کالا

ريال Tenda 16-Port 10/100 Desktop Switch S16 سوییچ شبکه دسکتاپ 16 پورت 10/100 تندا اس 16 سوئیچ Tenda

Tenda 8-Port 10/100 Switch S108 سوییچ شبکه 8 پورت 10/100 تندا اس 108 | نمایش محصول سان کالا

Tenda 8-Port 10/100 Switch S108 سوییچ شبکه 8 پورت 10/100 تندا اس 108 Tenda 8-Port 10/100 Switch S108 سوییچ شبکه 8 پور

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ هوشمند 16 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1216 تی - Tenda 16-Port 10 100 1000 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T"

ساده قرمز روشن 2030 درسا SAMSUNG ML-2160 چرخ خیاطی ژانومه مدل 802A جارو برقی سامسونگVC950 قیمت "سوییچ هوشمند 16 پورت 10 100 

سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی

هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی سوییچ هوشمند&n

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ هوشمند 16 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1216 تی - Tenda 16-Port 10 100 1000 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T"

ساده قرمز روشن 2030 درسا SAMSUNG ML-2160 چرخ خیاطی ژانومه مدل 802A جارو برقی سامسونگVC950 قیمت "سوییچ هوشمند 16 پورت 10 100 

سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی

هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی سوییچ هوشمند&n

گردا :: قیمت سوئیچ

SFP Ports 749,000 سوییچ هوشمند 16 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1216 

ديجی کالا - سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی - Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T

امتیاز کاربران ( از 0 رای ) 9.7 Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T سوییچ هوشمند 16 پورت

گردا :: قیمت "سوييچ هوشمند 8 پورت 10 100 1000 تندا تي اي جي 1210 پي Tenda 8-Port 10 100 1000Mbps 2 Shared Mini-GBIC Port Gigabit Smart Switch TEG1210P"

سوئیچ 8 پورت 8 Port Gigabit Ethernet Switch CGS-800 سی نت 129,000 سوییچ شبکه 16 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1600 ا

سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/

گردا :: قیمت "سوییچ هوشمند 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1224 تی Tenda 24-Port 10 100 1000Mbps 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1224T"

ماژول گیرنده و فرستنده DEM-211 100BASE-FX Multimode LC SFP Transceiver دی لینک 129,600 سوییچ شبکه 16 پورت 10 100 تندا تی ای اچ

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

‌ریزی و مدیریت توضیحات مدیریتSNMP v1/v2c, WebSystem Logs, Link Diagnostics, DebugLoop DetectionTelnet, Ping تعداد پورت‌ها16 عدد نوع پورت‌ها16 عدد پورت (10/

سوییچ هوشمند 16 پورت 10-100-1000 تندا تی ای جی 1216 تی Tenda 16-Port 10-100-1000 + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T

سبد خرید 0 ورود مشتری عضویت در فروشگاه تماس با ما درباره ما × در حال بارگذاری... صفحه اصلی جستجوی کالا تجهیزات شبکه و ارتباطات سوییچ قیمت سوییچ هوشمند 16 

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 16 پورت 10 100 1000 تندا تی ای اچ 1016 جی - Tenda 16-Port 10 100 1000 Gigabit Switch TEG1016G"

بوش مدل TDS 1135 زودپز 6 لیتری بلما دسینی قیمت "سوییچ 16 پورت 10 100 1000 تندا تی ای اچ 1016 جی - Ten

گردا :: قیمت "سوييچ هوشمند 24 پورت 10 100 تندا تي اي اچ 1224 Tenda 24-Port 10 100Mbps Smart Switch TEH1224"

-1050G Unmanaged Ethernet Switch دی لینک 638,600 سوئیچ 16 پورت DGS-1100-16 E EasySmart دی لینک 617,000 سوئیچ 24 پورت DES-1210-28 E

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1024 جی - Tenda 24-Port 10 100 1000 Gigabit Switch TEG1024G"

Backpack For 15.6 inch Laptop Model RBP-315 یخچال 5 فوت 835 آرا بهین پارس گوشی موبایل آلکاتل وان تاچ Snap 7025D یخچال میدیا 5 فوت مدل HS-120L قیمت "سوییچ 24 پورت 10 

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1224 تی - Tenda 24-Port 10 100 1000 Uplink Switch TEG2124"

- B سرويس 7تکه روتختی(مدل موشا)پارکادو Parkado زودپز دوقلو تفال مدل مدولو قیمت "سوییچ 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی

خرید سوییچ هوشمند 16 پورت 10-100-1000 تندا تی ای جی 1216 تی از فروشگاه سان کالا

خرید سوییچ هوشمند 16 پورت 10-100-1000 تندا تی ای جی 1216 تی از فروشگاه سان ک

سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T - گرد جهان در اصفهان

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ هوشمند 24 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1224 - Tenda 24-Port 10 100 Smart Switch TEH1224"

Toner CB543A اچ پی لوستر(مدل بری)پارکادو Parkado قیمت "سوییچ هوشمند 24 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1224 - Tenda 24-Port 10

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 48 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1048 - Tenda 48-Port 10 100 Switch TEH1048"

ساعت مچی کلاسیک مردانه -تاریخ - اتوماتیک .کوکی ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره مدل KD-E702N حوله 23-265 پیازی گلریس قیمت "سوییچ 48 پورت 10 100 تندا

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ هوشمند 8 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1210 پی - Tenda 8-Port 10 100 1000 2 Shared Mini-GBIC Port Gigabit Smart Switch TEG1210P"

کابل افزایش طول USB ACER Aspire-E5-571G-i7-8GB-1TB-2GB HTC Desire 210 Dual قیمت "سوییچ هوشمند 8 پورت 10 100 1000 تندا 

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 2124 تی - Tenda 24-Port 10 100 1000 2 Gigabit Fiber SFP Uplink Switch TEG2124T"

پرومکس 1510 گوشی موبایل دیمو اس45 جدید - Dimo S45 New ساعت مچی هوشمند سامسونگ گیر فیت - Samsung Gear Fit قیمت "سوییچ 24 پورت 10 100 1000 

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ غیرمدیریتی 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1024 تی - Tenda 24-Port 10 100 1000 2 Gigabit Fiber SFP Unmanaged Switch TEG1024T"

آشپزخانه کن مدل هایلوکس قیمت "سوییچ غیرمدیریتی 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1024 تی - Tenda 24-Port 10

قیمت سوييچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تي اي جي 1216 تي

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T - سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/

Tenda 24-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1224T - سوییچ هوشمند 24 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1224 تی

Tenda 24-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1224T سوییچ هوشمند 24 پورت 10/100/1000 تندا

Tenda 24+2G Gigabit Ethernet Switch TEH1026G سوییچ 24 پورت تندا تی ای اچ 1026 جی | نمایش محصول سان کالا

به من اطلاع بده Tenda 24+2G Gigabit Ethernet Switch TEH1026G سوییچ 24 پورت تندا تی ای اچ 1026 جی Tenda 24+2G Gigabit Ethernet Switch TEH1026G سوییچ

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ هوشمند 16 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1216 تی - Tenda 16-Port 10 100 1000 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T"

ساده قرمز روشن 2030 درسا SAMSUNG ML-2160 چرخ خیاطی ژانومه مدل 802A جارو برقی سامسونگVC950 قیمت "سوییچ هوشمند 16 پورت 10 100&n

سوییچ هوشمند 16 پورت 10-100-1000 تندا تی ای جی 1216 تی Tenda 16-Port 10-100-1000 + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T

سبد خرید 0 ورود مشتری عضویت در فروشگاه تماس با ما درباره ما × در حال بارگذاری... صفحه اصلی جستجوی کالا تجهیزات شبکه و ارتباطات سوییچ قیمت سوییچ هوشمند 

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 16 پورت 10 100 1000 تندا تی ای اچ 1016 جی - Tenda 16-Port 10 100 1000 Gigabit Switch TEG1016G"

بوش مدل TDS 1135 زودپز 6 لیتری بلما دسینی قیمت "سوییچ 16 پورت 10 100 1000 تندا تی ای اچ 1016 جی

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1224 تی - Tenda 24-Port 10 100 1000 Uplink Switch TEG2124"

- B سرويس 7تکه روتختی(مدل موشا)پارکادو Parkado زودپز دوقلو تفال مدل مدولو قیمت "سوییچ 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1024 جی - Tenda 24-Port 10 100 1000 Gigabit Switch TEG1024G"

Backpack For 15.6 inch Laptop Model RBP-315 یخچال 5 فوت 835 آرا بهین پارس گوشی موبایل آلکاتل وان تاچ Snap 7025D یخچال میدیا 5 فوت مدل HS-120L قیمت "سوییچ 24 پورت 10&n

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ هوشمند 24 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1224 - Tenda 24-Port 10 100 Smart Switch TEH1224"

Toner CB543A اچ پی لوستر(مدل بری)پارکادو Parkado قیمت "سوییچ هوشمند 24 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1224 - Tenda 24-Port

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 48 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1048 - Tenda 48-Port 10 100 Switch TEH1048"

ساعت مچی کلاسیک مردانه -تاریخ - اتوماتیک .کوکی ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره مدل KD-E702N حوله 23-265 پیازی گلریس قیمت "سوییچ 48 پورت 10 100 

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1024 جی - Tenda 24-Port 10 100 1000 Gigabit Switch TEG1024G"

Backpack For 15.6 inch Laptop Model RBP-315 یخچال 5 فوت 835 آرا بهین پارس گوشی موبایل آلکاتل وان تاچ Snap 7025D یخچال میدیا 5 فوت مدل HS-120L قیمت "سوییچ 24 پورت 10&n

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ هوشمند 24 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1224 - Tenda 24-Port 10 100 Smart Switch TEH1224"

Toner CB543A اچ پی لوستر(مدل بری)پارکادو Parkado قیمت "سوییچ هوشمند 24 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1224 - Tenda 24-Port

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 48 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1048 - Tenda 48-Port 10 100 Switch TEH1048"

ساعت مچی کلاسیک مردانه -تاریخ - اتوماتیک .کوکی ماشین ظرفشویی ال جی 14 نفره مدل KD-E702N حوله 23-265 پیازی گلریس قیمت "سوییچ 48 پورت 10 100 

سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 24 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 2124 تی - Tenda 24-Port 10 100 1000 2 Gigabit Fiber SFP Uplink Switch TEG2124T"

پرومکس 1510 گوشی موبایل دیمو اس45 جدید - Dimo S45 New ساعت مچی هوشمند سامسونگ گیر فیت - Samsung Gear Fit قیمت "سوییچ 24 پورت 10 100 1000

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ هوشمند 8 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1210 پی - Tenda 8-Port 10 100 1000 2 Shared Mini-GBIC Port Gigabit Smart Switch TEG1210P"

کابل افزایش طول USB ACER Aspire-E5-571G-i7-8GB-1TB-2GB HTC Desire 210 Dual قیمت "سوییچ هوشمند 8 پورت 10 100 1000 تندا&

ديجی کالا - سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی - Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T

امتیاز کاربران ( از 0 رای ) 9.7 Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T سوییچ هوشمند 16 پورت

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ شبکه 16 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 1600 ام - Tenda 16-Port 10 100 Switch TEH1600M"

ماشین اصلاح پرومکس 1510 کنسول بازی پلی استیشن 4 ریجن 1 -500 مگابایت کباب پز و گریل کنوود مدل HG762 ماکرووبو دوو 28 لیتر مدل 9Q5T قیمت "سوییچ شبکه 16 پورت 

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ شبکه 8 پورت 10 100 تندا اس 108 - Tenda 8-Port 10 100 Switch S108"

سولاردام SD-3853CR - LG SD-3853CR SolarDOM Microwave Nancy Tales Wonderful فاموسا قیمت "سوییچ شبکه 8 پورت 10 100 تندا اس 108 - Tenda 8-Port

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 5 پورت 10 100 دی-لینک مدل DES-1005A - D-Link DES-1005A 5-Port 10 100 Switch"

LaserJet Pro MFP M125nw - HP LaserJet Pro MFP M125nw Laser Printer دوربین سونی ان ایکس 3 Sony HXR-NX3 HP LaserJet Pro- MFP M127fw سماور روگازی پلان Plan مدل M-4041 قیمت "سوییچ 5 پورت

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ شبکه 8 پورت 10 100 تندا اس 108 - Tenda 8-Port 10 100 Switch S108"

سولاردام SD-3853CR - LG SD-3853CR SolarDOM Microwave Nancy Tales Wonderful فاموسا قیمت "سوییچ شبکه 8 پورت 10 100 تندا اس 108 - Tenda 8-Port

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ 5 پورت 10 100 دی-لینک مدل DES-1005A - D-Link DES-1005A 5-Port 10 100 Switch"

LaserJet Pro MFP M125nw - HP LaserJet Pro MFP M125nw Laser Printer دوربین سونی ان ایکس 3 Sony HXR-NX3 HP LaserJet Pro- MFP M127fw سماور روگازی پلان Plan مدل M-4041 قیمت "سوییچ 5 پورت

سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T - گرد جهان در اصفهان

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ شبکه 5 پورت 10 100 تندا اس 105 - Tenda 5-Port 10 100 Switch S105"

تلویزیون ال ای دی سه بعدی 42 ال جی LB69000 GI ساعت مچی مردانه کلاسیک تمام استیل، نمایش تاریخ ماشین اصلاح صورت ER-GB40 پاناسونیک گرمکن و شلوار پسرانه تاسلون قیمت "سوییچ شبکه 5

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "سوییچ شبکه 24 پورت 10 100 تندا تی ای اچ 2400 ام - Tenda 24-Port 10 100 Switch TEH2400M"

-1 ماشین ظرفشویی سفید 6 نفره ZSF2450 زانوسی کاسه کوچک لیف خاکستری 11.7x17.2 سانتیمتر - تکی کزیل قیمت "سوییچ شبکه 24 پورت 10 100 تندا ت

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ 28 پورت 10 100 و اسمارت دي-لينک مدل DES-1210-28P همراه با چهار پورت گيگابيتي D-Link DES-1210-28P 28-Port 10 100Mbps Web Smart Switch With 4 Gigabit

برنج با روکش کروم 28 سانتیمتر MG070 موکول گویال گوشی موبایل نوکیا آشا 503 دوال سیم Nokia Asha 503 Dual Sim قیمت "سوييچ 28 پورت 10 100 و اسمارت دي-لينک مدل

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "دی لینک سوییچ 16 پورتی DES-1016D - D-Link 16-Port 10 100 Switch DES-1016D"

- B سرويس 7تکه روتختی(مدل موشا)پارکادو Parkado زودپز دوقلو تفال مدل مدولو قیمت "دی لینک سوییچ 16 پورتی DES-1016D - D-Link 16-Port 10 100 Switch DES

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت "تی پی لینک سوئیچ 16 پورت غیر مدیریتی رومیزی TL-SF1016D - TP-Link 16-Port 10 100Mbps Desktop Switch TL-SF1016D"

پورت غیر مدیریتی رومیزی TL-SF1016D - TP-Link 16-Port 10 100Mbps Desktop Switch TL-SF1016D" آخرین بروزرسانی این جستجو : دوشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۳ ۱۹:۲۸ محدوده قیمت از: ت

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوییچ 28 پورت 10 100 و اسمارت دی-لینک مدل DES-1210-28P همراه با چهار پورت گیگابیتی - D-Link DES-1210-28P 28-Port 10 100MBPS Web Smart Switch With 4 Gigabit

WCR شارژر همراه پاور تیوب مایپوPowerTube MiPow SP8000L Power Bank ادکلن مردانه Aigner Black آگنر قیمت "سوییچ 28 پورت 10 100 و اسمارت دی-لینک مدل DES-1210-

جستجوگر فروشگاه اینترنتی گردا :: قیمت خرید "سوييچ هوشمند 16 پورت 10 100 1000 تندا تي اي جي 1216 تي Tenda 16-Port 10 100 1000Mbps 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T"

" آخرین بروزرسانی این جستجو : چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۲۲:۱۰ محدوده قیمت از: گوشی موبایل تبلت لپتاپ مدل سوييچ هوشمند 16 پورت 10 

فروش سوييچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تي اي جي 1216 تي

سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/1000 تندا تی ای جی 1216 تی Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T - گرد جهان در اصفهان

Tenda 16-Port 10/100/1000Mbps + 2 Shared Mini-GBIC Ports Gigabit Smart Switch TEG1216T سوییچ هوشمند 16 پورت 10/100/

خرید اینترنتی - Tenda 16-Port 10/100/1000 Gigabit Switch TEG1016G

, CE, RoHS, WEEE مشخصات ابعاد 44 × 208 × 440 میلی‌متر مشخصات سخت‌افزاری نوع سوییچ 10/100/1000Mbp/s قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت تعداد پورت‌ها 16 عدد نوع پورت

قیمت تبلت سامسونگ جی تی پی 1000 | | 1 ریال | آخرین قیمت ها |

سوییچ هوشمند 8 پورت 10 100 1000 تندا تی ای جی 1210 پی – Tenda 8-Port 10 … sony سونی; apple اپل; sam

استفاده از مطالب سایت کولیس فقط برای مقاصد غیر تجاری و باذکر منبع بلامانع است.کلیه حقوق متعلق به وب سایت کولیس می باشد.  Koolis.com © 2014-2016